Background

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1998 yılında Hüseyin SABAN tarafından kurulmuş olup pvc doğrama otomatik panjur alüminyum doğrama cambalkon tente pergole hazır mutfak, ray dolap üretimini ve montajını yapmaktadır.

Atatürk organize sanayi bölgesindeki 8000 m2 üretim tesisinde sizlere hizmet vermektedir. Kaliteyi ön planda tutarak müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşteri memnuniyeti sağlamak için sürekli tüm kaynaklarını kullanarak gelişmeyi hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Gücünü takım çalışmasından alarak, girdiği her alanda liderliği hedefleyen, değerlerini kazanca çeviren ülke çapında bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaliteyi ön planda tutarak müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşteri memnuniyeti sağlamak için sürekli tüm kaynaklarını kullanarak gelişmeyi hedeflemektedir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

EGE PROFİL A.Ş., EGE PRES KAPAK, EGEM METAL, ASEL A.Ş., ENDER CİVATA, ÇETİNMAK MAK., BEY METAL, KABAN MAKİNA, SUNDOOR KAPI, ALTAN ORMAN ÜRÜNLERİ, IŞIK CAM, WÜRT, KAROĞLU

Sertifikalarımız

interior
interior
interior
interior
interior
interior
interior
interior