Background

GİYOTİN KÜPEŞTE

GİYOTİN KÜPEŞTE

Giyotin otomatik cam sistemi ; motorlu ,zincirli, uzaktan kumandalı hareketli küpeşte sistemidir Hareketli Cam Küpeşte olarakta bilinen giyotin cam sistemi, projelere uygun ebat ve ölçülerde özel üretilir birçok alanda ve mekanda kullanılabilen, kullanışlı yeni bir otomatik pencere cam sistemidir.

Bu sistemde, üçlü yan ray kanalları içerisinde yer alan camlar dikey hareket etmektedir. Camların yukarı aşağı hareket etmesini başta zincir olmak üzere, askı aparatları ve motor sağlar. Bu güçlendirilmiş hareket sistemi ile camlara orantılı bir hareket kabiliyeti kazandırılmıştır. Aslında bu cam sisteminin en can alıcı noktası sistemin ilk sırasında yer alan sabit camdır.Sistemdeki alt panel camı sabittir, bu yüzden kapalıyken korkuluk görevi görür. Diğer hareketli camlar söz konusu bu sabit camın üzerine çekilir ve dolayısıyla sistem açık konumdayken camlar küpeşte vazifesi görür ve giyotin cam hareketli küpeşteyi oluşturur. Bu muazzam sistemin kullanımı oldukça basittir. Ürünün kullanımını dakikalar içerisinde öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

Yalıtım ve izolasyon :

Huban Giyotin cam hareketli küpeşte sistemlerinin tüm parçaları ısı yalıtımlı ve paslanmaz malzemelerden üretilmektedir. Motor modülünü kaplayan ses izolasyonu sayesinde, sistemin çalışması sırasında oluşan sesin dışarıya çıkması engellenir. İstenilen yükseklikte durdurulabilen Huban giyotin camlar, mekan içerisindeki temiz hava seviyesini kontrol etmenize yardımcı olur.

Kullanım yerleri :Tüm ticari mekanlar (Cafe,Restaurat,Otel,Magaza) Oda bölme, , Fransız balkonlar, Otomatik cam korkuluk, çatı teras ve balkonları,Havuz kenarları, Kış bahçeleri, İç mekan bölmelerİ,Pergola tente, Rüzgar kırıcı gibi tüm dikey yapı kapatmaları.

Huban Giyotin cam sistemi kolay kullanımı ile doğaya yakın üst düzey konfor sunmaktadır.