Background

EVEREST MAX SİSTEMİ

EVEREST MAX SİSTEMİ

Bütçeleri zorlamadan konfor ve yalıtım arayanların tercihi; Everest Max!

Everest Max ürün yelpazesi ile mükemmel izolasyon, konfor ve şıklığı bütçeleri zorlamadan sağlamak mümkün. Everest Max Serisi diğer ürünlerimiz ile sineklik, kepenk, panjur vs. kolayca uyum sağlamaktadır.

Max Sistem içindeki kapı kanat ve dışa açılan kapı kanat profillerinin yükseklikleri optimize edilerek azaltılmış böylelikle cam yüzeyi yani görüş alanı artırılmıştır.Çok özel detaylarda çözüm oluşturulması amacı ile, sistemde geniş yardımcı ürün grubu bulunmaktadır.

Egepen Everest Max Sistem, 90 mm ve 150 mm’lik pervaz profilleri, greyaj, ara bağlantı profilleri, açılı köşe dönüş, 90° ve 135° köşe dönüş, damlalık, alüminyum eşik, çeşitli kapatma profilleri ve denizlik montaj profili ile geniş bir ürün ailesine sahiptir. Sistem içindeki kapı kanat ve dışa açılan kapı kanat profillerinin yükseklikleri optimize edilerek azaltılmış, böylelikle cam yüzeyi yani görüş alanı artırılmıştır. Everest Max Sistemi içerisinde, farklı detaylara çözüm oluşturabilecek Everest Max kasa, pervazlı kasa, imaj kasa (L54) vb. seçenekler yer almaktadır.

Genel Özellikler

Everest Max PVC Kapı Sistemi, 60 mm genişliğinde olup, 4 odacıklı ve 2 contalı olarak tasarlanmıştır. TPE conta kullanımı ile sisteme köşelerde kaynaklana­bilme özelliği kazandırılmış, dolayısı ile güçlü sız­dırmazlık sağlanmıştır.

Teknik Özellikler

Profil Genişliği : 60 mm
Odacık Sayısı :4
Conta Sayısı : 2 (Orta Contalı)
Conta :TPE Gri / Siyah
Çıta : Tek Tırnaklı - PCE Contalı
Cam Kalınlıkları : 4, 20, 24, 30, 36 mm
Standart :TS EN 12608-1 B Sınıfı
Isı İletkenlik Kat Sayısı : Uf: 1.5 W/m2K

Renk Seçenekleri

Everest Max Sistemi, zengin renk seçenekleri ile tüketicilerin beklentilerini karşılamaktadır.