Background

Cam Balkon

Cam balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Kapatıldığında ise Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar... Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır .Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir.
KATLANIR TEK CAMLI CAMBALKON KATLANIR ÇİFT ISICAMLI CAMBALKON SÜRME TEK CAMLI CAMBALKON SÜRME ÇİFT ISICAMLI CAMBALKON HAREKETLİ KÜPEŞTE GİYOTİN SİSTEMİ Tüm cambalkon sistemlerinin imalatı ve montaj aşamasını yakından ilgilenen Huban, müşteri memnuniyetini ve isteklerini daima üstün tutarak müşterilerine satış ve satış sonrasında da hizmet vermektedir.
Huban Hareketli Küpeşte Sistemi ile sade tasarım ve fonksiyonel çözümler İstenilen yükseklikte durdurulabilen camlar, mekan içerisindeki temiz hava seviyesini kontrol etmenize yardımcı olur. Görünmeyen vidalar ve bütünlük, tasarımda sadeliği öne çıkarır. Huban Hareketli Küpeşte sistemi, farklı uygulamalar için ısı izolasyonlu ve izolasyonsuz olmak üzere her ihtiyaca uygun seçenekler sunar. Farklı kombinasyonlara göre maksimum sistem ölçüleri değişkenlik gösterir. HAREKETLİ KÜPEŞTE SİSTEMLERİ GYOTİN Daha canlı, daha geniş, daha aydınlık… Camla kaplama alanında yeni nesil bir yaklaşım sunan Huban Hareketli Küpeşte, üstün teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri ile daha fazla kullanım alanı yaratarak, dış mekanları daha yaşanabilir ve cazip hale getirir.
Huban Dış Mekan Perde Sistemleri, ileri teknolojisi ve mükemmel işlevsel performansı ile pencereleri kaplayan sıradan kumaşlara göre daha avantajlı seçenekler sunar. Üretildiği hafif, dayanıklı ve %100 geri dönüştürülebilir kumaş, güneş ışığını %84, zararlı UV ışınını %88 oranlarında azaltır. Huban zip perde iç mekânı kötü hava koşullarına karşı korur. Manzaranızı bozmadan rahatlıkla dışarıyı izleyebilme imkânı sunar. Huban zip perde içerideki havanın dışarıya sirkülasyonunu sağlar. Huban Dış Mekan Perde Sistemleri Teknik Özellikler Estetik ve tasarruf bir arada… Mükemmel ısı ve ışık kontrolü özelliğiyle öne çıkan Huban Dış Mekan Perde Sistemi, doğal iç mekan iklimi oluşturmaya yardımcı olurken enerji tasarrufu sağlar ve dış mekan görüntüsünü korurken iç mekanda gizlilik imkanı sunar.